BT0203N53
BT0203N53
53" ofuro sloped bathtub
Description
Additional information
Product type
Bathtub
Collection
Ofuro
Style
Freestanding
Series
blu•stone™ bathtubs
Material
blu•stone™
Finish
Matte, Gloss
Color
Drain location
End
  • Freestanding, blu·stone™ bathtub
  • Streamlined, high profile one piece design
  • 53″ (1350mm) L x 29.5″ (750mm) W x 33.5″ (850mm) H